דף הבית » מדריך חיפוש תמונות כללי » כל מה שאתה צריך לדעת על: חיפוש לפי קובץ תמונה
חיפוש לפי קובץ תמונה

כל מה שאתה צריך לדעת על: חיפוש לפי קובץ תמונה

רוצה פיתרון מהיר שעובד לבעיה שלך? תשאיר פרטים עכשיו בטופס כאן למטה ומומחה יצור איתך קשר.

עם עלייתם של מנועי חיפוש תמונות מבוססות אינטרנט חיפוש תמונות בגוגל, Bing Image Search ואחרים, עכשיו קל יותר אנשים מחפשים תמונות בצורה יעילה יותר.

להלן השלבים לחיפוש תמונות:

חיפוש תמונות בגוגל

– בטלפון החכם או בטאבלט האנדרואיד שלך, עבור אל Google Images ובצע חיפוש תמונה לפני הקשה עליה.

הקש על חפש בתוך תמונה בפינה השמאלית העליונה.

– אם בטלפון שלך נשמרה התמונה. הפעל את אפליקציית גוגל. הקש על גלה בתחתית. העלה תמונה על ידי הקשה על סמל המצלמה בסרגל החיפוש ובחירת האזור שבו תרצה לחפש.

גלול למטה לתחתית כדי לגשת לחיפוש תוצאות.

חיפוש תמונות בינג

אתה יכול לבצע חיפושים באינטרנט באמצעות חיפוש חזותי, משתמש בתמונות ולא בטקסט. ניתן לגלות תמונות דומות, סחורה, דפי אינטרנט עם תמונות ואפילו מתכונים באמצעות חיפוש ויזואלי. עבור אל תמונות Bing או בחר באפשרות תמונות בחלק העליון של כל דף חיפוש. בחר את סמל המצלמה מתיבת החיפוש. הקיש על חיפוש לאחר העלאה או לכידת התמונה שברצונך לחפש.

חיפוש לפי קובץ תמונה הוא דרך מצוינת משהו. זו דרך פשוטה ויעילה למצוא את כל מה שאתה צריך. אפשר לעשות זאת בדרכים שונות. יש מנועי חיפוש רבים בחוץ ולכולם יש תכונות ויחודיות משלהם.

 

חפש לפי תמונה בטלפון

חיפוש לפי תמונה בטלפון הוא דרך חדשה לחיפוש במכשירים ניידים. אנשים משתמשים בטלפונים שלהם כדי לחפש מידע. חלקם אפילו מסוגלים לעשות זאת בצורה טובה ומהירה יותר מהדרך המסורתית.

מנועי החיפוש הפופולריים ביותר כמו גוגל, בינג ויאהו החלו לאחרונה להציע תכונת חיפוש לפי תמונה עבור מכשירים ניידים. תכונה זו מאפשרת לך לחפש תמונה או תמונה ספציפית על ידי הקלדת מילת המפתח “חיפוש לפי תמונה” בתיבת החיפוש. עם זאת, תכונה זו מוגבלת למילות מפתח ותמונות מסוימות בלבד.

כדי לחפש תמונה שנשמרה בטלפון שלך, אתה יכול:

פתח את אפליקציית גוגל במכשיר האנדרואיד שלך. הקש על גלה בתחתית. לאחר מכן, הקש על Google Lens בסרגל החיפוש (סמל מצלמה).

העלה תמונה מהטלפון שלך או צלם צילום מסך של התמונה שאתה מחפש. בחר את אזור החיפוש ברצונך להשתמש.

גלול למטה לתחתית כדי לגשת לחיפוש תוצאות. בחר חלק ממוקד יותר של התמונה כדי לקבל תוצאות מדויקות יותר.

Free image search

חיפוש התמונות הוא שירות המאפשר למשתמשים לחפש תמונות ולמצוא את אלו הדומות לשלהם. ניתן להשתמש בו לצפייה בתמונות באינטרנט, לשיתוף במדיה חברתית או לחיפוש תמונות במקומות ספציפיים. להלן האפליקציות או הכלים החינמיים לחיפוש תמונות שבהם אתה יכול להשתמש:

1.) גוגל תמונות

עבור חיפושי תמונות פשוטים, תמונות Google היא ללא תחרות. הזן מונח ולאחר מכן נווט לתמונה שאתה מחפש או העלה אותה.

2.) Yahoo Image Search

Yahoo Image Search הוא חלופה נוספת למנועי חיפוש תמונות. למרות שלכלי זה יש מראה דומה לזה של Google Images, התוצאות שונות מעט.

3.) מנוע חיפוש תמונה הפוך TinEye

TinEye הוא מנוע חיפוש תמונות הפוך המסייע במקור תמונות ומזהה את מיקומי התמונות באינטרנט. אתה יכול להשתמש בכלי זה כדי לחפש באמצעות תמונות שנשלחו וכתובות אתרים. כדי לזהות היכן תמונה מופיעה באינטרנט, פשוט העלה אותה מהמחשב שלך על ידי לחיצה על סמל החץ מימין לתיבת החיפוש.

4.) Bing Image Search

תבחין שהממשק והפונקציות של Bing Image Search עדיין דומות למדי לאלו של גוגל. מסנן האנשים, המאפשר לבחור תמונות של אנשים על סמך האופן שבו הם נלכדו, הוא תכונה מסקרנת אחת.

5.) כלי חיפוש חזותי של פינטרסט

Pinterest כולל תכונת חיפוש ויזואלית מובנית. בהתחשב בכך שהפלטפורמה מבוססת על תמונות, זה הגיוני.

אמנם ישנם כלים רבים זמינים בשוק, אך כולם חולקים פונקציונליות דומה: הם מחזירים תוצאות שמסווגות לפי רלוונטיות. חיפוש תמונות בחינם הוא כלי המאפשר למשתמשים לחפש תמונות באינטרנט מבלי לעבור את שלבי הורדתן. מנוע חיפוש הוא שירות המאפשר לך לחפש פריטים ספציפיים.

 

צרו איתנו קשר

רוצה פיתרון מהיר שעובד לבעיה שלך? תשאיר פרטים עכשיו בטופס כאן למטה ומומחה יצור איתך קשר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן