דף הבית » חיפוש תמונות בטלפון נייד » חיפוש לפי תמונה בסמארטפון: טיפים קלים לביצוע
חיפוש לפי תמונה בסמארטפון

חיפוש לפי תמונה בסמארטפון: טיפים קלים לביצוע

רוצה פיתרון מהיר שעובד לבעיה שלך? תשאיר פרטים עכשיו בטופס כאן למטה ומומחה יצור איתך קשר.

חיפוש תמונות הוא דרך מצוינת למצוא מוצר או שירות באינטרנט. עם זאת, לא תמיד ניתן למצוא תמונה של מוצר ספציפי ברשת.

נתחיל בשיטה הפשוטה ביותר לחיפוש תמונה בסמארטפון או בטאבלט: חיפוש מילת מפתח. הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לחפש תמונות על ידי הוספת מילות מפתח במשפט שלך:

שלב 1) הקלד את מילת המפתח שלך בשדה הטקסט. דוגמה: אני רוצה אייפון 5S, חיפשתי “אני רוצה” + “אייפון” ומצאתי אחד שמתאים לצרכים שלי (אייפון 5S).

שלב 2) דף התוצאות יציג את התמונות שאתה חיפשתי. אם ברצונך לחפש ביותר ממילת מפתח אחת, תוכל להשתמש באותו שדה טקסט ולהוסיף מילות מפתח נוספות המתאימות לחיפוש שלך. שלב

3) ניתן למיין את התוצאות על ידי לחיצה על הקטגוריה (תפריט נפתח בחלק העליון של כל עמוד), לפי תאריך או אלפביתי. לאחר מכן סנן תוצאות עבור תמונות ספציפיות על ידי בחירת מסנן (שם אני בוחר “jpg”) או קטגוריה (פינה השמאלית העליונה). האפשרות האחרונה היא “חפש הכל” שתעשה זאת הכל בלחיצה אחת. זה כל מה שיש בזה! מקווה שזה יעזור לך למצוא תמונות במכשיר הנייד או הטאבלט שלך.

חיפוש תמונות הוא אחד המאפיינים הנפוצים ביותר של סמארטפונים. הוא משמש כדי למצוא מוצרים, שירותים או אנשים על סמך תמונה מסוימת. הבעיה בחיפוש תמונות היא שהוא לא מספק הרבה מידע על הנושא.

על מנת שחיפוש תמונות יהיה שימושי, עליו להכיל פרטים נוספים על הנושא ויש להוסיף מילות מפתח לשאילתת חיפוש התמונות כדי שהיא תהיה יותר ספציפית. אנחנו יכולים לחפש לפי תמונה בסמארטפון. זה לא משהו חדש. רק שעכשיו אנחנו יכולים לחפש לפי תמונות בסמארטפונים (אנדרואיד או iOS).

אפליקציה לזיהוי תמונות

אפליקציית זיהוי תמונות היא אפליקציה פשוטה המאפשרת למשתמשים לזהות פנים בתמונה. זה יכול לשמש לזיהוי אנשים, חיות, חפצים ואפילו מקומות. . על מנת שתמונה תזוהה, על המשתמש להסתכל על הפנים ולא רק ברקע. האפליקציה קוראת חלק מהעיניים ומחפשת התאמה לכל עין. זה עובד רק עם פרצופים – לא אנשים עם כובעים או משקפי שמש. אם יש לך ילדים, האפליקציה הזו נהדרת גם מכיוון שהיא מאפשרת להם לזהות בעלי חיים מתמונות שהם רואים בספר בזמן שהם משחקים או בטלוויזיה. הם יכולים גם למצוא חיות מחמד באמצעות האפליקציה הזו על ידי מציאת חיות דומות ב התמונות שלהם. הם יכולים גם ליצור חיות מחמד משלהם ואפילו לשחק איתן באפליקציה. כיף לילדים לראות את חיות המחמד שלהם בפעולה וללמוד איך זה עובד.

לאחרונה יצאה גרסה חדשה של אפליקציית זיהוי התמונות הפופולרית, המשמשת מיליוני אנשים ברחבי העולם. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לצלם תמונה של מילה ואז לזהות אותה. זה עובד על תמונות עם חלקים קטנים שנחתכו מתמונות אחרות.

אפליקציית זיהוי תמונות היא סוג של תוכנת למידת מכונה שיכולה לזהות באופן אוטומטי פנים של אדם בתמונות. ניתן להשתמש בו כדי לזהות אנשים בתצלומים, כמו סלבריטאים ופוליטיקאים.

זיהוי תמונות הוא טכנולוגיה מתפתחת המאפשרת לך לזהות אובייקטים בתמונה שלך על ידי ניתוח הפיקסלים. זוהי טכנולוגיה שאפשרה לקבל זיהוי טוב של עצמים בתמונות, כמו פרצופים ובעלי חיים.

 

צרו איתנו קשר

רוצה פיתרון מהיר שעובד לבעיה שלך? תשאיר פרטים עכשיו בטופס כאן למטה ומומחה יצור איתך קשר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן